Katalóg web stránok » FAQ časté otázky

FAQ časté otázky

Prečo je potrebné sa registrovať?

Registráciou si vytvoríte konto / účet, prostredníctvom ktorého spravujete svoje katalógové záznamy. Na jednom registrovanom konte môžete mať viacero záznamov odkazujúcich na rôzne webové stránky, ktoré si pohodlne kedykoľvek upravujete alebo odstraňujete. Zároveň si zadávate vlastné heslo, teda prihlásenie na konto je jednoducho zapamätateľné. Pokiaľ ste zabudli svoje heslo, môžete si zaslať nové cez položku zabudnuté heslo, ktoré si následne môžete vo svojom konte zmeniť. K registrácii vám stačí zadať platnú e-mailovú schránku. Na túto e-mailovú schránku obdržíte overovací e-mail, ktorý je potrebné potvrdť (kliknúť na zaslaný odkaz), aby bola registrácia úspešne dokončená. Následne sa môžete prihlásiť na vaše konto.


Nebol mi doručený overovací e-mail.

E-mail je vám zaslaný po registrácii, teda mali by ste ho nájsť ihneď v e-mailovej schránke. Ak vám doručený nebol, skontrolujte, či ho neuložilo do priečinku nevyžiadanej pošty (SPAM). Dbajte na to, aby ste správne zadali tvar vašej e-mailovej adresy.

Zabudol som heslo, nemôžem sa prihlásiť na konto / zmena hesla.

Pri registrácii si zadávate vlastné heslo, preto by sa nemalo stať, že ho zabudnete. Pokiaľ nastane takáto situácia, môžete si kedykoľvek na e-mail zaslať nové heslo, prostredníctvom ktorého sa prihlásite na vaše konto (e-mail vám môže byť doručený aj do priečinka nevyžiadanej pošty (SPAM)). Po prihlásení sa na konto si môžete heslo zmeniť v sekcii MOJE ÚDAJE.
 

Chcem upraviť alebo zmazať katalógový záznam.

Prihláste sa na svoje konto a v sekcii MOJE STRÁNKY si môžete upraviť alebo zmazať konkrétny záznam webovej stránky.


Chcem mať zvýhodnený, prednostný TOP záznam.

Stačí zaslať platbu vo výške min. 5 € za každý mesiac zverejnenia TOP záznamu (počet mesiacov x 5 €) na bankový účet č. 2900794562/8330 (Fio banka, a.s.), IBAN: SK2983300000002900794562, BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX, s variabilným symbolom = číslom vášho záznamu v katalógu a zároveň zaslať svoje kontaktné údaje (meno, priezvisko, adresa) e-mailom na info@katalogwebstranok.sk za účelom vystavenia faktúry. Číslo záznamu nájdete po kliknutí na detail záznamu. Viac informácií o výhodách a aktivácii TOP záznamu nájdete v sekcii TOP záznam - výhody a aktivácia.
(kliknite na modrý znak)
 
(číslo záznamu uvediete ako variabilný symbol platby)

Mám zablokovaný prístup na katalóg, resp. môj záznam sa nezobrazuje v katalógu.

Pravdepodobne ste porušili všeobecné podmienky. V prípade že máte záujem o odblokovanie e-mailu, zašlite e-mailom na info@katalogwebstranok.sk žiadosť o odblokovanie s vašimi kontaktnými údajmi, následne vám bude na e-mail zaslaná faktúra s identifikátormi platby za odblokovanie e-mailu vo výške 10 €.
 

Ako hľadať v katalógu?

Jednoducho. Zadajte na vrchu katalógu do vyhľadávača kľúčové slovo týkajúce sa hľadanej veci, tovaru či služby a kliknite na tlačidlo HĽADAJ. Katalóg vám zobrazí záznamy obsahujúce daný výraz.
 

Kedy obdržím faktúru za platené služby?

Faktúra vám bude doručená najneskôr do 5 dní od úhrady platby. Ak potrebujete na úhradu obdržať najskôr papierový doklad, kontaktujte nás e-mailom na info@katalogwebstranok.sk.


Vkladáte katalógové záznamy alebo robíte ich úpravy, mazanie na základe zaslaného e-mailu?

Nie, takéto služby neposkytujeme. Každý užívateľ si dokáže spravovať svoje záznamy sám, pri registrácii je potrebné overenie e-mailovej adresy.
 

Poslal som otázku, no nedostal som na ňu odpoveď.

Na otázky a podnety, ktorých riešenie alebo odpovede nájdete na stránkach katalógu, neodpovedáme.Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Viac informácií tu. Rozumiem