Katalóg web stránok » Cestovanie a ubytovanie » Hotely a apartmány

Hotely a apartmány

Zlaty-lev.cz - Hotel Zlatý Lev

Pohodlné a kvalitní ubytování ve městě Žatec, to je hotel Zlatý Lev. Prvotřídní vybavení, špičkové služby. Čtyřpodlažní budova nabízí 27 pokojů, přičemž každý z nich je perfektně zařízený, útulný a tichý.

http://www.zlaty-lev.cz

Kľúčové slová: ubytování Žatec

Alpinka.sk

Hľadáte ubytovanie v penzióne, či v apartmáne v Oščadnici? Vašou predstavou o dovolenke je pohodlie, oddych, relax a zábava? Srdečne Vás pozývame prežiť nezabudnuteľnú dovolenku u nás! Ubytujte sa v našich útulných a štýlovo zariadených apartmánoch.

http://www.alpinka.sk

Kľúčové slová: Alpinka, oscadnica, Oščadnica, apartman, ubytovanie

Hotelpuk.sk - ubytovanie Topoľčany

Hotel PUK** zimný štadión v Topoľčanoch. Lacné ubytovanie pre jednotlivcov aj skupiny. Hotel je situovaný neďaleko centra Topoľčian v areáli zimného štadiónu, v príjemnom prostredí parku. Vlastnú kúpeľňa, WC, TV so satelitným prijímačom. Kapacita 43 lôžok

http://hotelpuk.sk

Kľúčové slová: ubytovanie Topoľčany, hotel Topoľčany, hotel PUK, hotel zimný štadión, ubytovanie skupín

Hotelavance.sk - Hotel AVANCE****, Bratislava

Novopostavený luxusný hotel stojaci v historickom centre Bratislavy poskytuje návštevníkom na ubytovanie v nadštandardných izbách a dvoch super luxusné apartmánoch, moderné wellness centrum, kongresové priestory a špičkové služby najvyššej úrovne.

http://www.hotelavance.sk

Kľúčové slová: hotel, hotel Bratislava

Zadar-riviera.eu/sk - Zadar, Chorvátsko – ubytovanie

Vyberte si z našej ponuky miesto pre letnú dovolenku na Zadarskej riviére. Zadar má mnoho zaujímavostí ako Morský organ, Pozdrav slnku, pláže priamo v meste, mnohé reštaurácie, kluby a bary pre nočnú zábavu. Apartmány hneď pri mori.

http://www.zadar-riviera.eu/sk

Kľúčové slová: zadar, chorvátsko, ubytovanie, apartmány, hotel

Vodice-riviera.eu/sk - Vodice, Chorvátsko – ubytovanie

Vyberte si z našej ponuky miesto pre letnú dovolenku v okolí mestečka Vodice. Okrúhliakové a piesočné pláže, početné reštaurácie, bary a živý nočný život. Rezervujte si apartmán alebo izbu hneď pri mori za prijateľnú cenu.

http://www.vodice-riviera.eu/sk

Kľúčové slová: vodice, chorvátsko, ubytovanie, apartmány, hotel

Trogir-ciovo.eu/sk - Trogir, Čiovo, Chorvátsko – ubytovanie

Vyberte si z našej ponuky miesto pre letnú dovolenku na Trogirskej riviére. Mesto rozprestierajúce sa čiastočne na pevnine a čiastočne na ostrove Čiov, má bohatú históriu a mnoho pamiatok. Rezervujte si apartmán hneď pri mori za prijateľnú cenu.

http://www.trogir-ciovo.eu/sk

Kľúčové slová: trogir, chorvátsko, ubytovanie, apartmány, hotel

Split-riviera.eu/sk - Split, Chorvátsko – ubytovanie

Vyberte si z našej ponuky miesto pre letnú dovolenku na Splitskej riviére. Mesto je kombináciou historických pamiatok, divadiel, kín, reštaurácií, nákupných centier a mnohých nočných klubov. Apartmány hneď pri mori a za prijateľnú cenu.

http://www.split-riviera.eu/sk

Kľúčové slová: split, chorvátsko, ubytovanie, apartmány, hotely

Omis-riviera.eu/sk - Omiš, Chorvátsko – ubytovanie

Vyberte si z našej ponuky miesto pre letnú dovolenku na Omišskej riviére. Omiš je moderné turistické centrum s bohatou históriou. K dispozícii je viacero okrúhliakových aj piesočných pláží. Apartmány hneď pri mori a za prijateľnú cenu.

http://www.omis-riviera.eu/sk

Kľúčové slová: omiš, chorvátsko, ubytovanie, apartmány, hotely

Riviera-makarska.eu/sk - Makarská riviéra, Chorvátsko – ubytovanie

Vyberte si z našej ponuky miesto pre letnú dovolenku na Makarskej riviére. Ponúka všetko čo môže turista hľadať: dlhé okrúhliakové pláže, bary a reštaurácie, športové aktivity, širokú ponuku výletov do okolia, tak i bohaté možnosti nočnej zábavy.

http://www.riviera-makarska.eu/sk

Kľúčové slová: makarská, chorvátsko, ubytovanie, apartmány, hotelyTieto internetové stránky používajú súbory cookie. Viac informácií tu. Rozumiem