Katalóg web stránok » Počítače a internet » Predaj PC a software

Predaj PC a software

Kasa-pokladna.cz - Pokladny a pokladní systémy

Pokladní systém AWIS je primárně určen pro restaurace, obchody, kavárny, trafiky, rychlé občerstvení, hotely a penziony. Pokladní systém však využívají i firmy pro výdej obědů, pneuservisy, autoservisy, řeznictví, minimarkety, zdrav. zařízení apod.

http://www.kasa-pokladna.cz

Kľúčové slová: pokladny, pokladní systémy

Toneryslovakia.sk

Tonery a spotrebný materiál pre tlačiarne. Kancelársky materiál a výpočtová technika. Tvorba, správa a servis sietí, počítačov a serverov.

http://www.toneryslovakia.sk

Kľúčové slová: Toner, Tonery, Toner HP, Toner Canon, Toner Brother

Eshop.subject.sk

Poskytujeme predaj a servis výpočtovej techniky. Ponúkame široký sortiment tovaru. Klientovi zabezpečujeme poradenstvo a dostatočné informácie produktu. Dodanie tovaru priamo domov.

http://eshop.subject.sk

Kľúčové slová: notebook, desktop, tablet, tlaciareň, monitor

Lacne-notebooky-pc.sk

Ponúkame kvalitné, lacné, krátko používané aj repasované notebooky, počítače, LCD monitory, tlačiarne a inú výpočtovú techniku za výhodnú cenu so zárukou 24 mesiacov. V ponuke iPhony a ReNew notebooky. V "kamenných" predajniach možný osobný odber.

http://www.lacne-notebooky-pc.sk

Kľúčové slová: repasované notebooky, lacné notebooky, lacné počítače, lcd monitory, laserové tlačiarne

Monitoruj.cz - monitoring počítačovej infraštruktúry PRTG

Sledovanie jednotlivých funkčných procesov celej počítačovej siete vrátane všetkých prípojných zariadení. Účelom tohto moderného nástroja je bezpečnosť, prevencia a maximálnu výkonnosť bez výpadkov.

http://www.monitoruj.cz

Kľúčové slová: server, databáza, aplikácie, sieť, www

Phc.sk - PHC Slovakia s.r.o.

Výkup počítačov a komponentov od firiem a súkromných osôb. Predaj repasovaných, použitých PC, notebookov a príslušenstva. Servis PC. Prenájom výpočtovej techniky. Bezplatný odvoz a likvidácia elektroodpadu z celého slovenska.

http://www.phc.sk

Kľúčové slová: Bazár PC , repasované PC, repasovené notebooky, second hand PC, výkup PCTieto internetové stránky používajú súbory cookie. Viac informácií tu. Rozumiem