Katalóg web stránok » Služby a obchod » Bezpečnostné služby

Bezpečnostné služby

Nodus.sk - SBS NODUS

Sme súkromná bezpečnostná služba, ktorá už viac ako 10 rokov spoľahlivo dodáva službu pre svojich klientov na slovenskom trhu. Ponúkame služby PCO so zásahovou jednotkou, dodávku, montáž a údržbu kamerových systémov, systémov EZS, prepravy financií

http://www.nodus.sk

Kľúčové slová: strážna služba, GPS monitoring, preprava financií

Specialistinabezpecost.sk - Kamerové systémy

Špičkové kamerové systémy za dostupné ceny. Riešenia pre rodinné domy, bytové domy, mestá a obce. Sme špecialisti na bezpečnosť.

http://www.specialistinabezpecnost.sk

Kľúčové slová: kamerové systémy, kamerový systém, IP kamery, IP kamera

Odpocuvaniemobilov.sk - Odposluch mobilov

Odposluch mobilného telefónu Vám pomôže rýchlo a diskrétne zistiť informácie, ktoré potrebujete. V súčasnej dobe je Odposluch mobilov zdatným pomocníkom pri ochrane rodiny, majetku, know-how atď.

http://www.odpocuvaniemobilov.sk

Ptsecurity.sk - PT Security s.r.o.

Elektronická ochrana majetku a osôb, montáže a revízie, kamerové systémy, prístupové systémy, elektronické zabezpečovanie systémy, požiarna signalizácia, počítačové siete, závory a pohony brán.

http://www.ptsecurity.sk

Kľúčové slová: Elektronická ochrana, montáže a revízie, kamerové systémy

Lurpoc.sk - Infralampy

Pre kamerové systémy vypracovávame Bezpečnostné projekty informačného systému podľa Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Ponúkame alarmy, polodiskrétne a diskrétne svietidlá s infračerveným svetlom 850 nm a 940 nm.

http://www.lurpoc.sk

Kameryazakon.sk - Kamery a zakon

Pre kamerové systémy vypracovávame Bezpečnostné projekty informačného systému podľa Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

http://www.kameryazakon.sk

Info3.sk

Súkromná bezpečnostná služba. Bezpečnostné kamerové, poplachové systémy + Novinka - fotovoltalické systémy a Iné. Predaj + montáž + servis. Kvalita za najlepšie možné ceny. Každý mesiac nové akciové ponuky. Uprednostňujeme osobný alebo tlf. kontakt.

http://www.info3.sk

Kľúčové slová: bezpečnosť, ochrana, kamery, alarmy, fotovoltika

Safeguard.sk - Zabezpečenie objektov.

Elektronické zabezpečovanie objektov kamerovými a poplašnými systémami. Predaj, inštalácia servis.

http://safeguard.sk

Kľúčové slová: kamerové systémy, alarmy, bezpečnostné systémy, IP kamery, prístupový systém

Agenor.sk - Súkromný detektív: Detektívna kancelária Agenor

Súkromná detektívna kancelária poskytuje profesionálne detektívne služby už od roku 2001. Vysoká odborná a osobnostná úroveň našich detektívov je zárukou kvality ponúkaných služieb s dôrazom na diskrétne a rýchle objasnenie preverovaných skutočností.

http://www.agenor.sk

Kľúčové slová: detektív, detektívne služby, detektívna kancelári, strážne služby, ochrana majetkuTieto internetové stránky používajú súbory cookie. Viac informácií tu. Rozumiem