Katalóg web stránok » Služby a obchod » Remeselníci

Remeselníci

Zabezpeceni-bezouska.cz - Zabezpečovací systémy

Dodáváme zabezpečovací systémy pro ochranu majetku a objektů. Poskytujeme záruku na dobu 3 let + poradenství. Dále jsou v naší nabídce kamerové systémy a docházkové systémy.

http://www.zabezpeceni-bezouska.cz

Kľúčové slová: zabezpečovací systém

Malovaneumenie.sk

Umelecko-výtvarná stránka, kde ponúkam viacero výtvarných diel, malieb, kresieb a množstvo ďalších dekoračných a darčekových predmetov. Inšpiruje k nápadu obdarovať známych originálnym darčekom alebo poteší nie jedno umelecké srdce.

http://www.malovaneumenie.sk

Kľúčové slová: Obraz, Umenie, Dekoracia, Darcek, Kresba

Wall4.estranky.cz - STIERKY MAĽBY APLIKÁCIE

Interiér, exteriér, aplikovanie náterov, zatepľovanie budov, omietky, stierky a farby - aplikácia ručne alebo strojovo. Maľba stien interiéru aj ako Wallmurals - novostavby, rodinné domy, bytovkové domy.

http://www.wall4.estranky.cz

Kľúčové slová: maľba, budova, wallmurals, stierky, farby

Konya.sk

Radi by sme Vám ponúkli naše služby v oblasti montáže kuchynských liniek a nábytku. Stolárstvu a montáži kuchynských liniek a nábytku sa venujeme celý svoj život, čo je záruka vysokej kvality a hlavne odbornosti a zručnosti.

http://www.konya.sk

Kľúčové slová: kuchynská linka, montáž kuchyne, montáž nábytku, kuchyna, bratislava

Krasazdreva.sk

krasazdreva.sk je mladá spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a montážou nábytku do interiéru a exteriéru s využitím kvalitných technológií.

http://www.krasazdreva.sk

Kľúčové slová: kuchyne na mieru, vstavane skrine, stolarstvo, altanky

Zamocnictvo-vrab.sk

VÝROBA: brány-kované,samonosné,na el.pohon,zváraný panel,mreže,zábradlia exteriér/interiér, antikor,schodiská,voliéry.. PREDAJ: pletivo, zváraný panel, tieniace siete,garážové brány, kované polotovary, železo na objednávku, RECYKLOPLASTY

http://zamocnictvo-vrab.sk

Kľúčové slová: výroba brán, zámočníctvo, recykloplasty, pletivo, kované brány

Sikovnymajster.sk

Sme firma, zaoberajúca sa renováciami kuchynských liniek a výrobou kuchynských liniek na mieru. V rámci služieb, ktoré poskytujeme, dodávame príslušenstvo ku kuchynským linkám - vstavané spotrebiče, drezy, batérie.

http://sikovnymajster.sk

Kľúčové slová: renovácie liniek, kuchynské linky, dvierka, pracovné dosky, vstavané spotrebiče

Elektrorevize-veternik.cz

Montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení. Rekonstrukce a montáže elektroinstalací bytové výstavby. Výměna plastových rozváděčů, zásuvek, svítidel. Montáž přípojek nn. přepěťových ochran, proudových chráničů. Havárie elektroinstalaci nonstop.

http://www.elektrorevize-veternik.cz

Kľúčové slová: elektrorevize, revize , havárie, elektro, ostrava

Hgs.sk - HOUSE&GARDEN SERVICES

Komplexná starostlivosť o byt, dom, záhradu, obchodné a administratívne priestory. Zabezpečenie všetkých služieb týkajúcich sa Vášho domu a záhrady, bytu či firmy-od záhradkárskych prác, upratovania, opráv, údržby, krtkovanie, sťahovanie, vodoinštalácie a ostatné

http://www.hgs.sk

Kľúčové slová: kosenie, upratovanie, oprava spotrebičov, revízie komínov, hodinový manžel

Malovanie.com - Profit - maľovanie

Potrebujete maliarske, murárske alebo sádrokartonárske práce? Ste na správnej adrese. Robíme rýchlo, čisto, kvalitne. Obhliadka a rozpočet zdarma.

http://www.malovanie.com

1 2 3 4 5 6  »


Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Viac informácií tu. Rozumiem